Gündem haberleri Güncel Haber Sitesi

Şişli’de bir kadın uyuşturucu satıcısını bıçakladı

Şişli’de bir kadın uyuşturucu satıcısını bıçakladı
Bu haber 24 Temmuz 2018 - 15:14 'de eklendi ve 18 views kez görüntülendi.

İstanbul Şişli’de, bir kadın, takip ettiği oğlunu uyuşturucu alırken yakalandı. Anne, uyuşturucuyu satan kişiyi bıçakladı.

Olay, dün akşam saat 18.45 sıralarında, Abide-i Hürriyet Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, ismi henüz öğrenilemeyen kadın, uyuşturucu madde kullandığından şüphelendiği oğlunu takibe aldı.

OĞLUNU TAKİP ETMEYE BAŞLADI

Oğlunun Şişli civarında bir kişiyle sık sık buluştuğunu tespit eden kadın, kocasını da yanına alarak akşam saatlerinde evden çıkan oğlunu takip etmeye başladı. Kadın ile kocası, oğlunun Abide-i Hürriyet Caddesi üzerinde buluştuğu adama cep telefonunu verdiğini görünce yanlarına gitti.

Şişli'de bir kadın uyuşturucu satıcısını bıçakladı

Anne ile babasını karşısında gören çocuk, yaya olarak kaçmaya başladı. Bu sırada, telefonu alan kişi de, Şişli Camii önündeki parka doğru koşmaya başladı.

Şişli’de bir kadın uyuşturucu satıcısını bıçakladı VİDEO

YARALI ADAM İŞ MERKEZİNE SIĞINDI

Adamın peşinden koşmaya başlayan anne ile baba, oğluna uyuşturucu madde sattığını iddia ettikleri kişiyi, parkta yakaladı. Burada, yaşanan arbede sırasında, kadın, kaçan adamı omzundan birkaç kez bıçakladı. Can havliyle kaçmaya devam eden kişi, bir iş merkezine sığındı.

Şişli'de bir kadın uyuşturucu satıcısını bıçakladı

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, kadını ve kocasını gözaltına alarak polis merkezine götürdü. Kadın polis aracına bindirilirken, “Uyuşturucu bağımlısı pislikler. Buna devlet neden dur demiyor” diye bağırdı. Olayı duyarak iş merkezinin önüne biriken vatandaşlar polis tarafından uzaklaştırılırken, bazı vatandaşlar hastaneye götürülmek üzere polis aracına bindirilen yaralıyı linç etmek istedi.

Şişli'de bir kadın uyuşturucu satıcısını bıçakladı

“BAŞKA ÇOCUKLARI ZEHİRLEMESİN”

Olayın tanığı Dinçer Dilek, “O abla parkın oradan koşarak geldi. Bir tane beyazlı çocuk vardı, adamı parkın içinde yumrukladı. Sonradan abla geldi, ona iki bıçak salladı, omzuna… Sonra bıçaklanan kişi, bu tarafa doğru kaçtı. Bir ağabey onu içeri aldı. Sonra polisleri bekledik. O ablaya içeriden küfür ediyordu, abla da ’O benim çocuğumu zehirledi, başka çocukları zehirlemesin. Uyuşturucu satıyor, elindeki telefon da benim’ diye bağırıyordu” şeklinde konuştu.

Şişli'de bir kadın uyuşturucu satıcısını bıçakladı

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER