Gündem haberleri Güncel Haber Sitesi

Mustafa Ceceli’nin Konya ve Zonguldak konserleri iptal edildi

Mustafa Ceceli’nin Konya ve Zonguldak konserleri iptal edildi
Bu haber 24 Temmuz 2018 - 15:14 'de eklendi ve 6 views kez görüntülendi.

Mustafa Ceceli’nin, Konya’nın Seydişehir ve Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde düzenlenecek konserlerin iptal edilmesine karar verildi.

CECLİ

Mustafa Ceceli, Sinem Gedik ve İntizar…

Magazin gündemi son 10 gündür bu üçgen arasında kaldı.

Sinem Gedik ile İntizar arasındaki ilişkinin olduğu ve mahrem görüntülerin de Mustafa Ceceli tarafından basına servis edildiği yazıldı.

Sinem Gedik tarafından yapılan açıklamada, Mustafa Ceceli’nin hocası olarak bilinen Ahmed Hulusi ve çevresindekiler tarafından örgütlü bir saldırı başlatıldığı ifade edildi.

Magazin sayfalarını süsleyen bu haberlerin ardından Mustafa Ceceli’nin konserleri iptal edilmeye başladı.

HAKKINDA ÇIKAN HABERLERİN ETKİSİ…

Konya’nın Seydişehir Belediyesinin 10-15 Ağustos tarihleri arasında düzenleyeceği ‘Seydişehir Kalkınma Şöleni’nde sanatçılar Esat Kabaklı, İsmail Altunsaray, Uğur Işılak, Hüseyin Kağıt ve Grup İmera’nın yanı sıra Mustafa Ceceli’nin de konser vereceği duyurulmuştu.

Ancak Seydişehir Belediyesi, 10 Ağustos günü Mustafa Ceceli’nin vereceği konseri iptal etti. Konserin iptal edilme nedenin ise Ceceli hakkında son günlerde basında yer alan haberler olduğu belirtildi.

Çaycuma’da Filyos sahilinde ise ünlü sanatçıların katılımı ile 27-28-29 Temmuz tarihlerinde Filyos Belediyesi Kültür Sanat ve Denizcilik Festivali yapılması planlandı. Belediye tarafından festivalin hazırlıkları aylar öncesinden tamamlanırken, festivalde programa göre 27 Temmuz’da Resul Dindar, 28 Temmuz’da Ece Seçkin ve festivalin kapanış günü olan 29 Temmuz tarihinde ise Mustafa Ceceli sahne alacaktı.

HALK ‘İPTAL EDİLSİN’ DEDİ

İl dışından ve Zonguldak’tan vatandaşların belediyeyi arayarak Mustafa Ceceli konserini iptal edilmesi yönünde yoğun talep oluşturulunca belediye Ceceli konserini iptal ettiğini duyurdu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER