Gündem haberleri Güncel Haber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yengeçler, saat 02:50 Güneş-Satürn görünümü, ailevi konulardan ilişkinize kadar önünüze çıkabilecek engellerin, zorlukların göstergesidir. Bizi bir şeylere mecbur eder. Bu durum canımızı sıkar, özgür olmadığımızı düşündürür. Aile ilişkilerinde, ev içinde bütün iş size düşer. Onu idare edeyim, bunu düzenleyeyim derken, size kimse yardımcı olmaz. Bunlar geçici bir durumdur. Zaten bildiğiniz şeylerdir. Elden geldiğince sakinlikle duruma bakmakta yarar var.

26 Eylül saat 03:11 - 18 Şubat 2019 saat 12:08 tarihleri arasında Chiron tekrar Balık burcuna dönecek ve bize tekrar bir hatırlatmada bulunacak. Olayları veya durumumuzu şanssızlık olarak görmek yerine, gelişiminiz anlamında faydalı olduğunu kabul edebilirsiniz. Bazen insan acı tecrübeleri hatırlamak istemez, onları yüreğinde bastırır ve inkar eder. Hatta bunu kendisine yaşatan insanlardan uzak durur, onları nefretle anabilir. Kimilerimiz tam tersine sürekli kendine yüklenir, bütün suçu üstlenir, kendi kendine eza cefa çektirir. Oysaki bütün bunlar, olayları unutmamıza engel olduğu gibi, sürekli aynı deneyimlerle karşı karşıya gelmemize neden olur. Chiron ise, hatalara sebep olan asıl nedeni işaret eder ve nasıl tedavi edileceğini öğretir. Böylece kişi derdiyle yüzleşirken geçmişin yüklerinden de kurtulmuş olur.

Saat 13:28 - 27 Ekim saat 10:16 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Adım atılan yeni işler pek yolunda gitmeyebilir. En iyi bildiğiniz işi yaparken bile zorlanabilirsiniz. Siz acele ettikçe sanki işler arapsaçına dönüyormuş gibidir. Bu yüzden de kendinizi tam anlamıyla huzurlu hissetmeniz zor olabilir. Zamanın geçmesini beklemekte, kendinizi sakinleştirmekte yarar var.

Yaralarınızın şifa bulması ve günü güzellikler içinde geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ