Gündem haberleri Güncel Haber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yaylar, saat 02:50 Güneş-Satürn görünümü, bazı işlerinizi halletmek için paraya duyulan ihtiyacı vurguluyor. Kurulan ilişkiler, bağlantılar, yapmayı düşündükleriniz hep aynı engele takılabilir. Bir süre beklemeniz gerekebilir. Bazen, keşke çok büyük gücüm olsa ve özgür olabilsem diye düşünürsünüz. Fakat uymanız gereken kurallar, şartlar sizi yıldırır. Bu geçici bir durumdur. Biraz beklemenizde, sakin olmanızda yarar var.

26 Eylül saat 03:11 - 18 Şubat 2019 saat 12:08 kısa bir süre Balık burcuna gerileyecek Chiron, ailevi sıkıntılarınız, özlemleriniz konusunda etkili olup zayıf noktalarınızın farkına varmanızı sağlar. Küçüklüğünüzde yaşanan travmatik durumlar, daha sonra kurduğunuz yuvada meydana gelen gerilim ve kopuşlar bunların bir kaçıdır. Kişi Chiron etkisi altında kimi zaman yanlış olduğunu bile bile ailesinin üstüne toz kondurmaz. Çünkü gerçeklerin acı yüzüyle karşılaşmaktan çekinir. Oysaki yaşanılan tecrübeler ve verdiğimiz mücadeleler yanlışların tespit edilerek düzeltilmesi için bir uyarıcıdır. Siz bu uyarıyı gözden gelirsiniz veya gelmezseniz. Ancak ne inkar etmeli ne de kendinize aşırı baskıda bulunarak hayattan kopmamalısınız. Burada önemli olan sağlıklı bir iletişimde bulunmaktır. Chiron, bu devrede ailenizle olan temasınızı yoğunlaştırır. Çünkü bunu isteyen sizsinizdir. Size göre aksayan bir şeyler vardır. Fakat mutlaka düzeltilmesi şarttır. Bunun için kendinizi bile feda etmeye hazırsınızdır. Oysaki bilmezsiniz ki, kendinizden çok fazla verdikçe sonunda kullanılan siz olursunuz. Burada yapılması gereken korku ve kırılganlıklarınızın farkına varmak, el birliğiyle bunları çözüme kavuşturmaktır.

Saat 13:28 - 27 Ekim saat 10:16 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Zorluk çıkartanlar, sizi anlamamakta ısrar eden kişiler, ilişkideki sorunlar bu zaman diliminde bizi yorar. Birilerine anlayış göstermek kolay değildir.

Yaralarınızın şifa bulması ve günü güzellikler içinde geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ