SON DAKİKA

Güncel Haber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yaylar saat 12:17 olana dek Ay-Akrep geçiş etkisindeyiz. Duygularımız öylesine yoğun ve öylesine güçlüdür ki, ilişkimizi içeren konularda partnerimizin her bir hareketi ve bize yönelik her tavrını gözlemlemeye çalışırız.

Saat 12:17-13:12 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre, ruhsal açıdan içe yönelişin, derinlemesine düşünmenin işaretçisidir. Ancak olumsuz sanılmasın. Çünkü güçlendiricidir.

Saat 13:12 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Kendimize duyduğumuz güven, eksiklerimiz, düzenlememiz gerekenler üzerinde durabiliriz. Bizi neler mutlu etmekte ve neler rahatsız etmekte bunları şöyle bir gözden geçirebiliriz. Eğer bu gözden geçirmeyi dürüst bir biçimde yaparsak, daha verimli ve huzurlu bir şekilde günün geri kalanının değerlendiririz.

Saat 12:21 Venüs-Jüpiter görünümü, her konuya gerçekçi bir gözle bakmamızı, yarar-zarar hesabını gözetmemizi sağlıyor. İlişkilerimizi de aynı bu şekilde ele alacağız. Vaktimizi boş yere alan ve bizi gereksiz şeylerle oyalayan kişilerden uzak duracağız. Mecburen birilerine katlanmayacağız. Temkinli, işlevselliği olan, doğal ve akıcı olan her şey ilgimizi çekecek. Bir iki gün etkisini hissedeceğimiz bu görünüm, kendinize önem verme, bedenimizi ve ruhumuzu güçlendirme yönünde gayet faydalıdır.

Saat 23:37 Ay-Mars görünümü, öne atılmaya hevesli olmamızı sağlıyor. Kendimizi savunuruz, fikirlerimizi ifade ederiz ve yeni her şeye açık oluruz. Ancak Mars gerilediği için, yolculuklar, eğitim, iş konularında, yakın çevremizle ilişkimizde dikkatli olalım, oldu bittiye getirmeyelim.

Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ