Gündem haberleri Güncel Haber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Teraziler, saat 02:50 Güneş-Satürn görünümü, kişisel kararlarımıza, isteklerimize engel koymaya çalışan kişilerle aramızda yaşanan sorunları işaret ediyor. Biz barışçıl, kucaklayıcı davrandıkça, ailemiz veya başkaları bunu anlamıyor. Her şey içinden çıkılmaz hale gelmiş gibi hissederiz. Oysaki bu geçici bir süre bizi test edecek, ardından çözüm bulmamız kolaylaşacaktır. Tartışmayalım. Olayları büyütmeyelim.

26 Eylül saat 03:11 - 18 Şubat 2019 saat 12:08 tarihleri arasında Balık burcuna gerileyecek Chiron, her türlü ilişkide vericilik, empati ve yardım severlik ölçünüzün haddinden fazla artışıdır. Yani o kadar iyisinizdir ki, neredeyse kendinizi unutacak kadar. Size göre iyi olmaktan başka çareniz sanki yok gibidir. Zor şartlarda çalışırsınız ancak sanki çok rahatmış gibi şikayetçi bile olmazsınız. Kendi kafanızda belli kıstaslarınız vardır. Günlük hayatta o kıstaslara göre hareket edersiniz. Size göre her şeyin mükemmel olmasından sorumlu gibisinizdir. Bu yüzden haddinden fazla çalışabilir, sağlığınızı göz ardı edebilirsiniz. Oysaki eğer zararlı alışkanlıklarınız varsa, bu geçişte mutlaka diyetinize, zararlı alışkanlıklarınıza dikkat etmelisiniz. Eğer bunların şifa bulmasını istiyorsanız bilmediğiniz yöntemler denemek yerine doktora görünmeli, tıbbın ileri yöntemlerinden yararlanmalısınız. İşlerin iyi yapılması için çevrenize yardımcı olurken, siz aynı konumda yıllarca görev alabilirsiniz. Onun için lütfen bu süreçte fedakarlıklarınızı, kendinizi ve bilinç altınızdaki korkularınızı mantıklı bir şekilde gözden geçiriniz.

Saat 13:28 - 27 Ekim saat 10:16 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Partnerinizin tutumu, veya ufak tefek olsa bile sorunlar gerginlik yaratabilir. Bu durumda elden geldiğince bilinçli ve sakin olmakta yarar var.

Yaralarınızın şifa bulması ve günü güzellikler içinde geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ