Gündem haberleri Güncel Haber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar, saat 02:50 Güneş-Satürn görünümü, iş ve sorumluluklar yüzünden daha fazla yorulursunuz. Çalışıyorsanız işveren sizden çok şey talep eder. Evdeyseniz ailenizle ilgilenmeniz gerekir. Anne ve baba olarak çocuklarınızla, eviniz ve ailenizle işler zaman alır. Bütün bunlar özgür olmadığınızı size hissettirir. Ancak altından kalkacağınızı biliniz. Öyle veya böyle siz bu enerjiyle baş edebilecek güçtesiniz.

26 Eylül saat 03:11 - 18 Şubat 2019 saat 12:08 tarihleri arasında kısa bir süreliğine Balık burcuna gerileyecek Chiron, çevrenize karşı gereğinden fazla iyi davranmanız ve onların rahatı için fedakarlıkta bulunmanız anlamındadır. Eğer kimseniz yoksa yani kardeşleriniz ve yakın akrabalarınız, komşularınızı aşırı derecede sahiplenerek bu açığı kapamaya çalışırsınız. Eğer dış dünya ile fazla haşır neşir değilseniz iletişim yollarından birini kullanarak diğer insanlara aşırı derecede verici davranarak sosyalleşmek istersiniz. Bu vericilik öylesine yoğundur ki, artık kendi yaşamınızı sürdüremez hale bile gelirsiniz. Chiron iyileştirme ve şifa gücüdür. Doğal olarak bu dönemde şifa gücünüz yükselir. Bu gücü çevrenizdeki insanları iyileştirmek için kullanırsınız. Karşınıza çıkan fırsatlar genel olarak birilerinin yaralarına merhem olmanız içindir. Bu sayede ne kadar güçlü biri olduğunuzu düşünürsünüz. Fikirlerinizi diğer insanlarla sürekli paylaşırsınız. Sözleriniz, tavırlarınız öylesine etkilidir ki, insanlar sizin bir şifacı olduğunuzu bile düşünebilirler.

Saat 13:28 - 27 Ekim saat 10:16 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. İnişli çıkışlı bir ruh halimiz var. Bu nedenle önemli kararlar vermeyelim. Normalde gayet kolaylıkla çözeceğimiz mevzuların bizi daha fazla yormaması için, bu saatler arasında farklı bir şeylerle kendimizi mutlu etmeye çalışmamız ne güzel olur. Deneyelim olur mu?

Yaralarınızın şifa bulması ve günü güzellikler içinde geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ