Gündem haberleri Güncel Haber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar, saat 02:50 Güneş-Satürn görünümü, ilişki ve toplumsal konularda zorlanmaya yol açar. Birileri üzerimizde baskı oluşturup, kendine göre hareket etmeye zorlar. İlkelerimize karşı çıkılır. Eşimiz, işverenimiz, ailemiz veya farklı insanlar üstümüzde hakimiyet kurabilirler. Engelleniriz. Bunları aşmak için mücadele veririz, direniriz. Sabah saatlerinde bunu yoğun hissedeceğiz. Bu geçici bir durumdur. Sakin olalım.

26 Eylül saat 03:11 - 18 Şubat 2019 saat 12:08 tarihleri arasında Chiron tekrar Balık burcuna dönecek. Sizi rahatsız eden, üzen pek çok acı deneyimin sizde bıraktığı izlerle yüzleşeceksiniz. Bu ister bir aşk yarası, ister bir sağlık problemi, gizli bir ilişki, sır veya geçmişte yaşanmış travmatik bir şok olsun fark etmez. Bunlara takılıp kendinizi üzmek yerine, yaşandı tamam ama bitti diyerek kendinizi iyileştireceksiniz. Ruhsal açıdan sizi güçlendirecek olan Chiron deyim yerindeyse yaranıza parmak basarak, nereyi tedavi etmeniz ve ona merhem bulmanızı sağlayabilir. Unutmayalım ki, reddettiğimiz, bastırdığımız her şey, başka bir şekilde hayatımız üzerinde etkili olmayı sürdürür. Bütün bunlardan kurtulmanın yolu, onları inkar etmek yerine kabul edecek kadar cesur davranmakla mümkündür.

Saat 13:28 - 27 Ekim saat 10:16 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Sizi etkileyen, kendinizi güvensiz hissetmenize neden olan her şeye tepki gösterirsiniz. Aslında haklısınız. Ancak birilerinin bunu kabul etmesi mümkün olmayabilir. Tabii ki sakin olacağız. Bu süre içinde bir şeyleri çözeceğim diye kendimizi üzmeyeceğiz. Duruma bakacağız. Bilinçli şekilde gözden geçireceğiz.

Yaralarınızın şifa bulması ve günü güzellikler içinde geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ