Gündem haberleri Güncel Haber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili İkizler, saat 02:50 Güneş-Satürn görünümü, evdeki hesabın çarşıya uymaması halidir. Kendinizce yaptığınız hesaplama, planlama veya işlerin önüne zorluklar çıkar. Maddi-manevi anlamda başkalarından destek görmediğinizi, engellendiğinizi düşünürsünüz. Sabah saatlerinde bu daha fazla hissedilir. Kendinizi üzmeyin. Bu geçici bir durumdur. Önemli karar vermeyin, beklemede kalın.

26 Eylül saat 03:11 - 18 Şubat 2019 saat 12:08 tarihleri arasında bir süreliğine Chiron tekrar Balık burcuna dönüyor. Mesleki ve toplumsal hayatınız üzerinde etkili olacak ve size bugüne dek yapmış olduğunuz yanlışları göstererek, bundan sonrası adına nasıl hareket etmeniz gerektiğini öğretecektir. Bazen yanlış seçimlerde bulunur, hatalarımızı görmezden gelir, inatla devam eder veya başarısızlığımıza türlü bahaneler bularak, hatta bunlara inanarak yaşamayı sürdürürüz. Sonra da ne kadar talihsizim diyerek kadere yükleniriz. Bize göre haklıyızdır ancak kimse bunu kabul etmiyordur. Hayat acımasızdır ve hep bizim üzerimize geliyordur. İşte şimdi Chiron geçişi sayesinde bunları kabullenmeniz mümkündür. Evet ben bir insanım ve şuralarda yanlış yaptığımı, hatalı olduğumu kabul ediyorum ve kendimi bağışlıyorum dediğinizde bundan sonrasında daha iyi adımlar atabilmeniz ve doğru seçimlerde bulunmanız kolaylaşır. Hatta tecrübelerinizle başkalarını da örnek olur, onları şifalandırabilirsiniz.

Saat 13:28 - 27 Ekim saat 10:16 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Değerli bulduğumuz her şeyi korumak isteriz. Kendimizi yetersiz hissettiğimiz konularda tepki gösteririz. İçinde yaşadığımız toplumun sorunları çevremizdeki insanların sıkıntıları bizi bir hayli rahatsız edebilir. Ancak hangi konuda olursa olsun halledilmesi mümkün olmayan durumlara karşı tedbirli olmakta yarar vardır.

Yaralarınızın şifa bulması ve günü güzellikler içinde geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ