SON DAKİKA

Güncel Haber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar saat 12:17 olana dek Ay-Akrep geçiş etkisindeyiz. Sevgilim benden bir şey gizliyor mu, bana sadık mı, benimle olmadığı zamanlarda doğru düzgün davranıyor mu diyerek kontrol edebiliriz. Bütün bu kuşkulu haller gün boyu bizi yoklar durur. Tutkular da bir o kadar yoğundur.

Saat 12:17-13:12 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Sevdikleriniz ve sevmedikleriniz konusunda keskin görüşleriniz vardır. İyi niyetli olmayanlara karşı tedbirli davranabilir lafınızı pek esirgemezsiniz.

Saat 13:12 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. İnsanlar sizi takdir etmediğinde, fikirlerinize karşı çıktığında anlaşmazlık yaşanabilir. Yaşanılan ayrılıkları, nasıl olduğunu anlamadan geçen yılları, maddi kayıplarımızı, aldanmışlıklarımızı hatırlayarak, bunların bizde yarattığı durumları tekrar gözden geçirip saptamada bulunabiliriz.

Saat 12:21 Venüs-Jüpiter görünümü, sizi aşkta destekleyici ve şanslı kılan bir enerjidir. Cömert ve sevgi dolu yanlarınızla karşı cins üzerinde bir hayli etkili olursunuz. ihtiyacınız olan güzelliklere kavuşma arzunuz yükselir. Bir şekilde bir olanak bularak yaşamınızı konforlu hale getirecek yol ve yöntemler ararsınız. Etrafınızda sizi ilgiyle dinleyen ve sevgiyle yaklaşan insanlar bulursunuz. Kutlamalar yapmak için bu enerji gayet olumludur. Bir arkadaşınızın, sevgilinizin ve çocuğunuzun mutluluğuna hep birlikte şahit olursunuz. Güzel ve kaliteli ortamlarda bulunursunuz.

Saat 23:37 Ay-Mars görünümü, finansal ve iş konularında biraz temkinli olmamızı gerektiriyor. Mars gerilediği için, ne yaptığımızı bilmemiz, gittiğimiz yolu görmemiz lazım.

Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ