Gündem haberleri Güncel Haber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Başaklar, saat 02:50 Güneş-Satürn görünümü, maddi-manevi değerlerimize zarar veren veya önümüze engeller çıkartan kişilerle hesaplaşmak isteriz. Tehdit edildiğimizi, umursanmadığımızı, birilerinin bizi hafife aldığını düşünürüz. Doğal olarak sıkılırız. Özellikle sabah saatlerinde parasal konularda dikkatli olmak, riskli yatırım ve kararlar vermemek gerekiyor.

26 Eylül saat 03:11 - 18 Şubat 2019 saat 12:08 tarihleri arasında tekrar Balık burcuna gerileyecek Chiron, ilişkilerimizi gözden geçirmemize neden oluyor. Bir beraberlik nasıl idare edilir, nasıl fedakarlıkta bulunulur, mutlu olmak için neler yapılmalıdır sorularını bizzat yaşayarak cevaplayabilirsiniz. Hem aşk hem de cinsel manada güçlü olmak için çaba sarfedebilirsiniz. Bazılarınız bu süre içinde, eşiniz veya sevgilinizle çok daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bazen gereğinden çok daha yumuşak davranarak ilişkinizi sürdürmeye çalışır bazen de tam tersine baskı kurarak eşinizi yola getirmeye çalışabilirsiniz. Ancak ben ilk şıkkın daha baskın olacağı kanaatindeyim. Yani ne olursa olsun beraberliği sürdürmeye kararlısınızdır. İşte bu kararlılık kimi zaman kendinizden çok fazla özveride bulunmanıza neden olabilir. İş ortaklarınızla da durum aynıdır. Ortağınıza öylesine destek olursunuz ki, ne biliyorsanız ona öğretirsiniz. Ancak ben gerek ilişki ve gerekse iş anlamında dikkatli olmanızı öneriyorum. Bazen fazla iyilik yapmak daha sonra üzülmemize yol açabilir. Yani çözüm sandığımız şey, bize karşı kullanılabilir. Her şey dozunda olmalı.

Saat 13:28 - 27 Ekim saat 10:16 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde, başkalarından destek görmekte, kendi arzularınızı tatmin etmekte, istediğiniz gibi hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Arkadaşınız veya bir tanıdığınızla ilgili olan bazı meseleler üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak yardımcı olmanız pek mümkün olmadığı için sıkılabilirsiniz.

Yaralarınızın şifa bulması ve günü güzellikler içinde geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ