Gündem haberleri Güncel Haber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Balıklar, saat 02:50 Güneş-Satürn görünümü, bir projenin, çalışmanın topluma sunulması, beğenilmesi, kabul görmesi yönünde yaşanacak zorlukların işaretçisidir. Burada kaygı ve endişeler taşıyabiliriz. Kimi beğenir, kimi beğenmez. Bunu dert etmemek gerekir. Bu görünümün bir başka etkisi, parasal açıdan sıkışıklıktır. Ödemeler veya borçlar nedeniyle sıkılırız. Ben bunların geçici olduğunu söyleyeyim. Bugün biraz sabırlı olmakta fayda görüyorum.

26 Eylül saat 03:11 - 18 Şubat 2019 saat 12:08 tarihleri arasında kısa bir süreliğine Chiron burcunuza geriliyor. Cesaret verici olduğu gibi, kurallarını kendinizin belirlediği bir dünyada yaşama arzunuzun da göstergesidir. Zihinsel, mistik ve bilinmeyen konular üzerine eğilebileceğiniz bu dönemde, yükselen şifa gücünüzle etrafınızdaki insanlara destek olabilirsiniz. Eğer siz kötü günler yaşarken birileri size yardımcı olmadıysa, siz bu süreçte diğer insanlara destek vererek o acı günlerin bilinçaltınızda açtığı derin yaraları sarmaya çalışabilirsiniz. Sizi bu dönemde şifacı biri olarak görebilirler, böyle tanınmaktan mutlu olabilirsiniz. Sizi kimsenin kötü biri olarak görmesine tahammülünüz yoktur. Belki de bu yüzden gereğinden fazla iyilikte bulunabilirsiniz.

Saat 13:28 - 27 Ekim saat 10:16 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. İlgi görmek, değerli bulunmak, sevilmek arzumuz bir hayli yüksektir. Aşk, kendimizi ifade etmek adına önem verdiğimiz bir olgudur. Her şey bir yana Aşk bir yana diye düşünürüz. Boşluk süresince maddi konularda tabii ki tedbirli olmamızda yarar vardır.

Yaralarınızın şifa bulması ve günü güzellikler içinde geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ