Gündem haberleri Güncel Haber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslanlar, saat 02:50 Güneş-Satürn görünümü, işlerimizi halletmek için enerjimiz çok yüksek değil. Belki zorlanacağız veya birilerine laf anlatmaya çalışacağız. Bu saatlerde mutlaka halledilmesi gereken durumlar çıkabilir. Birileri çabuk bitirmenizi ister, siz de aynı şekilde birilerinden bunu talep edersiniz. Sakin olmakta yarar var. Geçici bir durum, bunu biliniz. Elinizden geleni yapın, daha fazlası için kendinizi zorlamayın.

26 Eylül saat 03:11 - 18 Şubat 2019 saat 12:08 tarihleri arasında kısa bir süreliğine Chiron tekrar Balık burcuna gerileyecek. Reddettiğimiz ve bastırdığımız ne varsa onunla yüzleşiriz. Başkalarından destek görmeye olan ihtiyacınız artar. Enerjinizi güçlendiği için içgüdüsel istekleriniz de bir o kadar kuvvetli olur. Cinsel açıdan reddedilmek, beğenilmemek sizi yaralar. Bilinmeyenler ve mistik konular ilginizi çekebilir. Hissedişleriniz o denli kuvvetlenir ki, sizden bir şey gizlenmesi pek mümkün değildir. Bilinmeyen konular, soyutsal her türlü kavram ilgi alanınız içinde yer alır. İlişkilerde yardım severlik olgusu öne çıkar. İyileştirme gücünüz sayesinde insanlara şifa sunabilir ve varlığınız sayesinde onların hata yapmalarına engel olabilirsiniz. Sevdiklerinizin acıları veya problemleriyle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzleşme sözünden kastım şudur. Onların başına bir şeyler gelecek diye kaygılanmak ve üzerlerine titremek şeklindedir. Çünkü onlara bir şey olursa sizin de rahatsız olacağınızı iyi bilirsiniz.

Saat 13:28 - 27 Ekim saat 10:16 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde, çözümü sizin elinizde olmayan ancak şöyle bir çevrenize baktığınızda herkesin zorlandığı konularda sizin de canınız sıkılabilir. Ülkeniz, toplum hayatında yaşananlar, içinizdeki gizli saklı üzüntüleriniz hassas tepkilerde bulunmanıza neden olabilir.

Yaralarınızın şifa bulması ve günü güzellikler içinde geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ