SON DAKİKA

Güncel Haber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Akrepler saat 12:17 olana dek Ay-Akrep geçiş etkisindeyiz. Mücadele yoğun, ihtiras yüksek ve isteklerinizi elde etme arzunuz bir hayli ön planda. Hani bazen başkalarını önemseriz ama kendimizi ikinci plana atarız. İşte bugünkü enerjiniz gönlünüzde olanı gerçekleştirmeniz için size kuvvet aşılıyor.

Saat 12:17-13:12 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde geçmiş gözlerinizin önünden bir film gibi şeridi gibi geçer. Bazen garip bir yalnızlık duygusu üzerinizde hakim olabilir. Hayat sanki bir tiyatro sahnesine benzemektedir. Oyuncular bellidir ancak senaryonun sonunu kestirmek oldukça güçtür. Acı bir gülümseme kimi zaman dudaklarınızda belirir. Artık ne olursa olsun, hiçbir konuda özellikle ilişki mevzularında karşınızdaki kişiyi iyice tanımadan iyi niyetli düşünmeyeceğinize dair kendinize söz verebilirsiniz.

Saat 13:12 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Partnerimizin bize olan maddi ve manevi katkılarını ayrıca ilişkimizin artı ve eksileri üzerinde düşünmemizi sağlayıcıdır. Eğer bu konuda bir sorun yoksa o zaman kendimizi güvende hissedebiliriz. Tam tersine bir durum söz konusu ise, kendi değerlerimize sahip çıkarak bunlardan taviz vermeyeceğimizi dile getirebiliriz.

Saat 12:21 Venüs-Jüpiter görünümü, özel dostluk ve arkadaşlıkların işaretçisi olup, insanın kendini güçlü ve sağlıklı hissetmesini sağlayıcıdır. Şans vericidir. Sizi sıcak, samimi hislerle kucaklayan bu enerji, doğallığın göstergesidir. Jüpiter burcunuzda ilerlediği için, Venüsle olan bu olumlu görünüm, aşk ve sosyal ilişkilerde sizi baş tacı yapar. Maddi açıdan rahatlatıcı proje ve işlerin için teşvik edicidir.

Saat 23:37 Ay-Mars görünümü, maddi konularda yeteneklerinizi kullanarak kazanç elde etmede destekleyicidir. Ancak Mars gerilediği için, bir karar verdiğimizde, bir adım attığımızda bir şeyler bizi geriye çekebilir. Tam emin olmadığımız için fazla ilerlemek kolay değildir.

Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ