Gündem haberleri Güncel Haber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Akrepler, saat 02:50 Güneş-Satürn görünümü, iç dünyamızda ilişki veya farklı nedenlerle yaşanacak kaygı ve endişenin göstergesidir. Birileri dayatmada bulunur, anlatırız anlamazlar. Üstümüze gelirler. Biz, çevremizden olgunluk bekleriz. Sürekli idare etmek zorunda kalırız. Bu geçici bir durumdur. Büyük olaylara sebep olmaz. Ancak keyifsizlik, engellenmişlik hissi gün boyunca etkili olur. Kendinizi üzmeyin, sakin olmaya çalışın.

26 Eylül saat 03:11 - 18 Şubat 2019 saat 12:08 tarihleri arasında geçici bir süreliğine tekrar Balık burcuna dönecek Chiron, zayıflıklarımızı bize hatırlatarak, yaralarımızı iyileştirmek için uyarıcıdır. Bu uyarı doğal olarak bu konuyla daha fazla ilgilenerek şifa bulmamızı sağlar. Şimdi bu tanımlamadan yola çıkarsak, görüyoruz ki bu dönemde aşk hayatımız, çocuklarımız, irade gücümüz, hayatı ele alış ve değerlendirme biçimimizle yakından ilgilenmemiz gerekecek. Çünkü aşk hayatınızda tek bir pürüz yaşanmasından bile korku duyabilirsiniz. Eğer kendinden oldukça emin bir kişiyle beraberseniz ve bu insan size arzu ettiğiniz kadar değer vermiyorsa, bu sevgiyi elde etmek için gereğinden fazla fedakarlıkta bulunabilirsiniz. Çünkü sevgi sizin için gayet önemlidir. Yalnız kalmamak için böyle davranmak gerektiğini düşünürsünüz. Bir diğer konu, çocuğunuz sizi fazlasıyla yorabilir, üzebilir ancak gereğinden fazla iyi davranarak onun düzeleceğini umut edebilirsiniz. Eğer çocuğunuz olmuyorsa, çocuk sahibi olmak için yanıp tutuşur, hatta başka çocuklara annelik-babalık yapmaya çalışırsınız. Bunu yapmadığınızda kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz.

Saat 13:28 - 27 Ekim saat 10:16 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. İnsanlara anlayış göstermek istemeyiz. Çünkü bizim ilgiye ihtiyacımız var. Hassasız ve doğal olarak ufak bir şeye bile tepki gösterebiliriz.

Yaralarınızın şifa bulması ve günü güzellikler içinde geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ