Gündem haberleri Güncel Haber Sitesi
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar, saat 02:50 Güneş-Satürn görünümü, işlerimizi organize etmenin, kendimize göre hareket etmenin önüne geçiyor. Uyulması gereken kurallar var. Bir şeyler ters gidebilir. Eksikler olabilir. Bürokratik veya farklı nedenlerle beklemeniz gerekebilir. Bunlar, cesaretinizi kırmasın. Geçici bir durumdur. Neler eksik veya neler zorlanıyor diye bir bakalım. Belki de bir yanlıştan, hatalı bir karar vermekten uzak durmuş oluruz.

26 Eylül saat 03:11 - 18 Şubat 2019 saat 12:08 tarihleri arasında Chiron Balık burcuna gerileyecek. Önünüzdeki engellerin ne olduğunu tekrar anlamanızı sağlayacaktır. Eğer bu engeller güvensizlik duygunuzdan veya yanlış hedefler üzerinde ısrar etmenizden kaynaklanıyorsa bunları bir daha gözden geçirerek doğru iz üzerinde ilerlemeyi öğrenirsiniz. Yanlış kişilerle mi birliktesiniz ve bu kişiler yüzünden sürekli zaman mı kaybediyorsunuz. Chiron geçişi bunları daha net bir şekilde görmenizi sağlayabilir. Akıntıya kapılmış oradan oraya sürüklendiğinizi düşünüyorsanız, kendinize sahip çıkmanızı ve ayaklarınızın üzerinde sağlam durmayı size öğretebilir. Geleceğe dönük beklentilerinizi gerçeğe dönüştürmeniz için akıllı seçimlerde bulunmanız gerektiğini öğretir. Hatalarınızı kabullenmenizi ve bunları düzelterek eksiklerinizi tamamlamayı sağlar.

Saat 13:28 - 27 Ekim saat 10:16 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Sorun kaldıracak halimiz yoktur. İnsanların huzurumuzu kaçırmasından hiç hoşlanmayız. Yuvamızı, ailemizi, değer verdiklerimizi koruma arzumuz yoğundur. Ancak boşluk etkisi altında dağılmamaya çalıştıkça daha fazla yorulabiliriz. Ben sakin ve akışta kalmanızı tavsiye ediyorum.

Yaralarınızın şifa bulması ve günü güzellikler içinde geçirmeniz dileğimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ